Кітапхананың хабарландырулары

Кітапхана іс-шаралары

"Жаңа әдебиет прайсы" рубрикасына "Қазақстан өнері; Ғылыми-көпшілік әдебиет; Көркем әдебиет" прайстары енгізілді.

03 маусым 2013
Кітапхана іс-шаралары

Ұсыныс нұсқау айдарына: Шал ақының 250 жылдығына арналған "Асылымызды ардақтайық" жаңа ұсыныс нұсқау қосылды

31 мамыр 2013
Кітапхана іс-шаралары

Жаңа ғалам торға көрме енгізілді: Жүрекке жететін сөздер

24 мамыр 2013
Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Бізідің іс-шараларымыз" рубрикасына: Тарихи ғылымның өзекті мәселелері енгізілді

20 мамыр 2013
Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Біздің іс-шараларымыз" рубрикасына: М.Жұмабаев шығармашылығының әлемдік әдеби үрдістегі орны енгізілді

17 мамыр 2013
Кітапхана іс-шаралары

Жаңа ғалам торға көрме енгізілді: Отанды қорғау мамандығы!

06 мамыр 2013
Кітапхана іс-шаралары

В рубрику "Прайсы новой литературы" добавлены новые прайсы:  "Физическая культура и спорт" и  "Экономика Казахстана"

03 мамыр 2013

В рубрику "Прайсы новой литературы" добавлен новый прайс: Современный Казахстан

02 мамыр 2013
Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Біздің іс-шараларымыз" рубрикасына: Өмірлік үй табиғаттық тенгеруде енгізілді

30 сәуір 2013
Кітапхана іс-шаралары

В рубрику "Наши мероприятия" добавлен отчет на тему: день кафедры "Энергетика и приборостроение"

26 сәуір 2013
Кітапхана іс-шаралары

В рубрику "Новая литература" добавлены списки новых поступлении за март-апрель месяц

26 сәуір 2013
Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Біздің іс-шараларымыз" рубрикасына: Алаш зиялыларының саяси-құқықтық көзқарастары енгізілді

25 сәуір 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Жаңа әдебиет прайсы" рубрикасына әдебиеті Cambridge баспаханасы сілтеме енгізілді.

24 сәуір 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Жаңа әдебиет прайстары" рубрикасына өмір қауіпсіздігі, педагогика және музыка пәндері бойынша прайстар енгізілді.

22 сәуір 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Жаңа әдебиет прайсы" рубрикасына 2012-2013 ж.ж. арналған оқу әдебиеті баспаханасы прайс-парағы енгізілді.

Кітапхана іс-шаралары

"Жаңа әдебиет прайсы" рубрикасына "ELT-Catalogue-2012" ағылшын тілінде басылымдар каталогы енгізілді.

Кітапхана іс-шаралары

"Жаңа әдебиет прайсы" рубрикасына Тұран-Азия холдингі шығарған көркем әдебиетке тапсырыс беру жаңа прайсы енгізілді.

Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Біздің іс-шараларымыз" рубрикасына: Экология және біз енгізілді

Кітапхана іс-шаралары

"Біздің іс-шаралар" рубрикасына «Дорога в космос начинается с земли» атты есеп енгізілді.

17 сәуір 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Виртуалды кітапханалық шолулар" рубрикасына "Ол батырлар тайпасынан" атты жаңа шолу енгізілді.

17 сәуір 2013
Құрметті оқытушылар мен студенттер!

2013 жылдың 17-19 сәуір күндері ақпарат күніне (жаңа әдебиетпен танысу) шақырамыз. 10 к., 311 ауд.

16 сәуір 2013
Әдебиетке тапсырыс беру

"Жаңа әдебиет прайсы" рубрикасына Қазақ экономика, қаржылар және халықаралық сауда басылымдарының прайс-парағы енгізілді.

Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Біздің іс-шараларымыз" рубрикасына: Журналистика кафедрасы күні енгізілді

Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Біздің іс-шараларымыз" рубрикасына Экономика кафедрасы күні туралы есеп енгізілді.

Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Біздің іс-шараларымыз" рубрикасына Мәдениет сұхбаты туралы есеп енгізілді.

10 сәуір 2013