Бақ шаба ма, бап шаба ма?

Қызметкерлер мен ПОҚ арасында «Сергектік және денсаулық» спартакиадасы өз мәресіне жетті. Екі аптаға созылған спорттың 8 түрінен 9 команда күш сынасты. Құрамалар шағын футбол, волейбол, шахмат, үстел теннисі , арқан тартыс дартс,суда  жүзу, тоғызқұмалақ сайыстарынан сынға түсті.

Спартакиаданың алғашқы күні  қызу басталды. Қарсыластарының мықтылығына қарамастан ТЭжҚФ ойыншылары жоғарғы деңгейде өнерлерін көрсетіп тоғызқұмалақтан 1- орынға табан тіреді.Зияткерлік  ойында да  дес бермеген  шахмат майталмандары ТжӘИ 1-орынға лайық деп танылды.

Жарыстың келесі кезеңін шымыр шыныққан ПФ құрамасы  сәтті жалғастырды. Нәтижесінде волейбол,дартс, арқан тартыс және жүзуден топ жарды. Шағын футболдан, үстел теннисінен АФ қалыс қалмай 1- орынға жайғасты.

Командалар шеберліктерін көрсетіп, бір-біріне беріспеді. Қатысушылар өз командалары үшін аянып қалған жоқ.  Осылайша, жалпы командалық есепте алға басып озған ПФ 1-орынды, қарсыластарынан   жинаған ұпай саны басым болып 2-орынды АФ  иеленсе, 3-орын тұғырына  ИСТФ көтерілді.

Жарысқа қатысушылар, жеңімпаздар диплом және медальдармен марапатталды.

20.01.2023