Кітапхананың хабарландырулары

Кітапхана іс-шаралары

"Сан қырлы талант" іс-шарасы туралы жаңа есеп қосылды

Кітапхана іс-шаралары

"День кафедры психологии" іс-шарасы туралы жаңа есеп қосылды

Кітапхана іс-шаралары

"Казахстан в мировых культурно-цивилизационных процессах" іс-шарасы туралы жаңа есеп қосылды

Кітапхана іс-шаралары

Назарсалыңыздар! 2013 жылы 27-28 қарашада кітапхана Ақпарат күнін (жаңа әдебиеттерді қарау) өткізеді. Барлық оқытушылар мен студенттерді шақырамыз. Қарау №10 корпустың 311 ауд. (каталогтар залы) және №5 корпустың тех.,физ-мат., құқық және экон. әдебиеттердің оқу залында өтеді.

Кітапхана іс-шаралары

"Қазіргі заманғы құрылыс технологиялары мен материалдары" атты жаңа виртуалды көрме қосылды.

22 қараша 2013
Кітапхана іс-шаралары

"День словарей и энциклопедий" жаңа виртуалды көрмесі қосылды

21 қараша 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Біздің іс-шаралар" рубрикасына "Жан музыкасы" есебі қосылды.

13 қараша 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Біліктілікті арттыру" рубрикасына "Біз "Кітапхана" белгісінде туғанбыз" есебі қосылды.

11 қараша 2013

Жаңа ғалам торға көрме енгізілді: Білім - болашақ жолы

08 қараша 2013
Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Біздің іс-шараларымыз" рубрикасына: Тіл тұтастығы-ел тұтастығының кепілі енгізілді.

24 қазан 2013

Жаңа виртуалды көрме енгізілді: Қағаз ақша Қазақстан тарихында

24 қазан 2013
Кітапхана іс-шаралары

Жаңа ғалам торға көрме енгізілді Алаштың айбынды ардағы-Абылай

23 қазан 2013
Кітапхана іс-шаралары

Жаңа "Құрылыс және дизайн кафедрасы күні" есебі қосылды.

16 қазан 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Даналық сабақтары" атты жаңа көрме қосылды. Көрмеде философия бойынша кітаптар қойылған.

11 қазан 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Біздің іс-шаралар" рубрикасына "Отан тарихы "кіші отан" призмасы арқылы" есебі қосылды.

07 қазан 2013
Кітапханаіс-шаралары

Құрметті ұстаздар! Сіздерді Ұстаздар күнімен құттықтаймыз!

03 қазан 2013
Кітахана іс-шаралары

Ұстаздар күніне арналған "Современный педагог - кто он?" атты жаңа виртуалды көрме қосылды.

03 қазан 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Жаңа әдебиет прайсы" рубрикасына "Кембридж баспасының прайс-листі" қосылды.

01 қазан 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Біздің іс-шаралар" рубрикасына "Премьер" - Бәйкен Әшімов туралы Николай Колинконың кітабының тұсаукесерінің" есебі қосылды.

12 қыркүйек 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Біздің іс-шаралар" рубрикасына "ҚР Конституциясы - мемлекеттің құрылуының және қоғамның нығаюының негізі" бойынша есебі қосылды.

12 қыркүйек 2013
Мероприятия библиотеки

"Әдебиеттің виртуалды шолулары" рубрикасына жазушы, драматург Әкім Таразидың туғанына 80 жыл толуына арналған "Его звезда – его судьба" атты жаңа шолу қосылды.

09 қыркүйек 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Жаңа әдебиет прайсы" рубрикасына "Оқу әдебиеттеріне арналған Қазақстанның "Бастау" баспасының прайс-листі" қосылды.

06 қыркүйек 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Қазақстанның және СҚО-ң экологиялық мәселелері" атты жаңа ұсынбалы әдебиеттер тізімі қосылды.

27 тамыз 2013
Кітапхана іс-шаралары

«Жаңа әдебиет прайстары» айдарына жаңа «Техникалық мамандықтар прайс-листі» қосылды.

20 тамыз 2013
Кітапхана іс-шаралары

"Я солнцем огненным рожден..." - 120 лет Магжану Жумабаеву атты жаңа виртуалды көрме енгізілді.

19 маусым 2013