Кітапхананың хабарландырулары

Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Біздің іс-шараларымыз" рубрикасына Қазақстандық патриотизм - елдің нық дамуының және гүлденуінің негізі туралы есеп енгізілді.

Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Біздің іс-шараларымыз" рубрикасына Ақіқатты іздестіру туралы есеп енгізілді.

Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Біздің іс-шараларымыз" рубрикасына "Дипломмен аулға" туралы есеп енгізілді.

Кітапхана іс-шаралары

Біздің "іс-шаралар" бөлімінде: Казахстанская модель межэтнического и межконфессионального согласия: опыт и перспективы.

Виртуалды кітапханалық шолуға

Айдарға "Виртуалды кітапханалық шолуға" жаңа библиографиялық шолу қосылды Ынтымақтастық алгоритмі

Кітапхана іс-шаралары

Біздің "Іс-шаралар" бөлімінде Қазіргі таңдағы білім беру мен педагогикалық кадрларды дайындаудың өзекті мәселелері

Кітапхана іс-шаралары

Кітапхана сайтының "Біздің іс-шараларымыз" рубрикасына "Информатика және математика" кафедрасының күні туралы есеп енгізілді.

27 наурыз 2013