АКТ кафедрасының аға оқытушысы Казанбаева Альбина Советовнаны құттықтаймыз

ҚР БҒМ Білім және ғылым саласындағы сапаны қамтамасыз ету комитетінің 2022 жылғы 16 ақпандағы №43 бұйрығы шешімімен философия докторы дәрежесі (Ph.D) "Информатика, есептеу техникасы және басқару" мамандығы бойынша Казанбаева Альбина Советовнаға берілді. Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар " кафедрасының аға оқытушысын құттықтаймыз! М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің базасында білім беру бағдарламасын меңгеріп, 2021 жылдың 10 желтоқсанында диссертациясын аралас форматта қорғаудан сәтті өтті. Оның зерттеуі оқу нәтижелерін бағалаудың зияткерлік жүйесін дамыту тақырыбына арналған.