«М. Қозыбаев атындағы СҚУ» КЕАҚ Халықаралық бағдарламалар бойынша профессор-оқытушылар құрамының бос лауазымдарына конкурс жариялайды

Бос лауазымдар: Профессор /қауымдастырылған профессор /  аға оқытушысы /Тілдік құзыреттілікті дамыту бойынша нұсқаушы

Пәндер бойынша:

• Математика (жоғары математика) / Зерттеу әдістері
  • Әлеуметтік-саяси пәндер модулі
  • Философия
  • Қазақстан тарихы
  • Ағылшын тілі
  • Қазақ тілі

Профессор-оқытушылар құрамының Халықаралық бағдарламалар бойынша біліктілік талаптары:

Профессор — PhD докторы немесе бейіні бойынша доктор дәрежесінің (мүмкіндігінше шетелдік жоғары оқу орнының) не тиісті ғылымдардың ғылыми дәрежесінің болуы; ғылыми атағының (мүмкіндігінше), кемінде 5 жыл жұмыс өтілінің (оның ішінде ғылыми-педагогикалық қызметтің), халықаралық оқу ұйымдарында немесе халықаралық жобаларда жұмыс тәжірибесінің болуы артықшылық береді; ғылыми қызмет нәтижелерін жариялау үшін ұсынылатын басылымдар тізбесіне енгізілген бейіні бойынша басылымдарда кемінде 7 ғылыми мақаланың және JCR (ЖСР) деректері бойынша импакт-факторы бар немесе Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index базаларының бірінде индекстелетін шетелдік рецензияланатын ғылыми журналда 2 ғылыми мақаланың авторы немесе Art and Humanities Citation Index в Web of Science Core Collection (Вэб оф Сайнс Кор Коллекшн) немесе Scopus (Скопус) дерекқорында CiteScore (СайтСкор) бойынша кемінде 35 процентиль көрсеткіші бар болуы тиіс. Ғылыми жобаларды басқару тәжірибесі.

Қауымдастырылған профессор/Доцент — PhD докторы немесе бейіні бойынша доктор дәрежесінің (мүмкіндігінше шетелдік жоғары оқу орнының) не тиісті ғылымдардың ғылыми дәрежесінің болуы; ғылыми атағының (мүмкіндігінше), кемінде 3 жыл жұмыс өтілінің оның ішінде халықаралық оқу ұйымдарында немесе халықаралық жобаларда жұмыс тәжірибесінің болуы артықшылық береді; ғылыми қызмет нәтижелерін жариялау үшін ұсынылатын басылымдар тізбесіне енгізілген бейіні бойынша басылымдарда кемінде 3 ғылыми мақаланың және JCR (ЖСР) деректері бойынша импакт-факторы бар немесе Science Citation Index Expanded, Social Science Citation Index базаларының бірінде индекстелетін шетелдік рецензияланатын ғылыми журналда 1 ғылыми мақаланың авторы болғаны артықшылық береді. Art and Humanities Citation Index в Web of Science Core Collection (Вэб оф Сайнс Кор Коллекшн) немесе Scopus (Скопус) дерекқорында CiteScore (СайтСкор) бойынша кемінде 25 процентиль көрсеткіші бар болуы тиіс. Ғылыми жобаларға қатысу.

Аға оқытушы  — тиісті ғылым магистрі дәрежесінің немесе PhD докторы немесе бейіні бойынша доктор дәрежесінің (мүмкіндігінше шетелдік жоғары оқу орны), не ғылыми дәрежесінің болуы; ғылыми атағының болуы (мүмкіндігінше); білім беру ұйымдарында кемінде 2 жыл жұмыс өтілінің, халықаралық оқу ұйымдарында немесе халықаралық жобаларда жұмыс тәжірибесінің болуы артықшылық береді; біліктілікті арттырудың қазақстандық және халықаралық сертификаттары және/немесе оқыту бағдарламаларына қатысу. Ғылыми еңбектердің болуы артықшылық береді.

Тілдік құзыреттілікті дамыту бойынша нұсқаушы (қазақ / ағылшын) – тиісті бағыттағы магистр дәрежесінің, білім беру ұйымдарында кемінде 2 жыл жұмыс өтілінің, халықаралық жобаларда / ұйымдарда жұмыс тәжірибесінің болуы артықшылық береді; біліктілікті арттырудың және/немесе оқыту бағдарламаларына қатысудың қазақстандық және халықаралық сертификаттары. Оқытылатын тілді білу С1 деңгейінен төмен емес. *Ағылшын тілінде сабақ беру құқығын беретін халықаралық сертификат / дипломның болғаны артықшылық береді.

Тілдерді меңгеруі:

Мемлекеттік, орыс және ағылшын тілдерінің (ағылшын тілін меңгергенін растайтын қолданыстағы халықаралық сертификат – кемінде 5,5 IELTS немесе оның баламасы) тілдік құзыреттерінің кәсіби деңгейін меңгергені артықшылық береді. Ағылшын тілінде оқығанын растайтын дипломы болған жағдайда сертификат талап етілмейді.

Ерекше талаптар:

Тілдерді меңгеруі:

Кәсіби құзыреттілік және жеке қасиеттер:

• Тұлғааралық қатынастың жақсы дағдылары;
  • Командада тиімді жұмыс істеу қабілеті;
  • Аналитикалық дағдылар;
  • Академиялық мәселелер бойынша жоспарларды іске асыруда туындайтын мәселелерді шеше білу;
  • Қысқа мерзім болғанда, өз бастамасы бойынша жұмыс істеу мүмкіндігі;
  • Түрлі мәдениет өкілдерімен жұмыс істей білу.

Компьютерлік дағдылар:

ДК-нің жоғары деңгейі (Microsoft Office), деректерді статистикалық өңдеуге / талдауға арналған бағдарламалармен жұмыс істеу тәжірибесі артықшылық береді.

Құжаттарды тапсыру шарттары:

Конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар конкурсқа қатысуға өтінімді hiring@ku.edu.kz электрондық мекенжайына жібереді және келесі құжаттарды тіркейді:

1. түйіндеме;
  2. жоғары білім, академиялық және ғылыми дәреже туралы дипломдардың көшірмелері, ғылыми атағы туралы құжат;
  3. ғылыми еңбектерінің тізімі;
  4. профессор-оқытушылар құрамының бос лауазымдарына орналасу пәні бойынша жобаның презентациясы (электронды түрде, көлемі 4 слайдтан артық емес).

Оқытылатын пәндердің презентациялық жобасының құрылымы:

• Пәннің атауы және сипаттамасы
  • Пәнді оқытудың мақсаты, міндеттері және нәтижелері.
  • Пәнді оқытудың әдістері мен құралдары.
  • Әдебиеттер тізімі

Конкурсқа қатысушы өзінің біліміне, жұмыс тәжірибесіне, кәсіби деңгейіне қатысты қосымша ақпаратты (ғылыми жарияланымдардың тізімі, алдыңғы жұмыс орнының басшылығынан ұсынымдар), сондай-ақ жұмыс тәжірибесі мен біліктілігін растайтын құжаттарды ұсынуға құқылы.

**Байқаудан өткен жағдайда құжаттардың көшірмелерін салыстыру үшін түпнұсқаларды қоса, құжаттардың толық тізбесін ұсыну қажет.

22.07.2022