Біздің түлектер - біздің мақтанышымыз!

2022 жылғы 12 қазанда облыстағы білім беру ұйымдарының педагогикалық психологтары мамандығының мәртебесін арттыру мақсатында «No25 орта мектебі» КММ базасында кәсіби құзыреттіліктерді оңтайлы меңгеруді көрсететін дарынды, шығармашыл психологтарды анықтау. Әлихан Бөкейхан атындағы «Жылдың үздік психологы» Республикалық байқауының облыстық кезеңі».

Байқау барысында педагог-психологтар білім беру үдерісіндегі психологиялық мәселелерді шешу мен жобалаудағы кәсіби шеберліктерін, сондай-ақ инновациялық технологиялар бойынша білімдерін көрсетуге тиіс болды.

Байқауға белгілі жұмыс тәжірибесі бар 50 педагог-психолог қатысты:

- 3 жасқа дейін (I кезең),

- 3 жастан 7 жасқа дейін (II кезең),

- 7 және одан да көп жастан бастап (III кезең).

«Педагогика және психология» білім беру бағдарламасының 2021 жылғы түлектері Абжанова Сымбат Маратқызы (1-орын) және Каримова Қалима Жанатқызы (3-орын) осы мәртебелі байқаудың жеңімпазы атанды. Жеңімпаздарымызды құттықтап, Республикалық байқауда сәттілік тілейміз!