Дүниежүзілік Сапа апталығы

Жыл сайын қарашаның екінші аптасы дүниежүзілік сапа апталығы ретінде атап өтіледі. Агротехнологиялық факультетте «Жоғары мектеп тәжірибесін тарату»  сапа апталығы 2022 жылдың 7 қарашасында басталды, оның шеңберінде медиатехнологияларды және нақты оқыту жағдайлары әдісін пайдалана отырып ашық сабақтар өткізілді (И.В. Савенкова, а.-ш. ғ. к., С. Ю. Пучкова, магистр, “Агрономия және орман шаруашылығы” кафедрасының аға оқытушылары). Өткізілген сабақтардың негізгі мақсаты-оқытушылардың оқу-әдістемелік қызметін жетілдірудегі процестік тәсілді жандандыру және білім алушылардың кәсіби қызығушылығын жандандыру тәжірибесімен алмасу. Сабақтарға диалог элементтері, алынған білімді тәжірибеде қолдану мысалдары кірді.

12.11.2022