ЖОО-ны жаңарту жобасы: студенттер-үшін!

Университет басшылығының студенттермен жыл сайынғы кездесулері дәстүрге айналды. Мұнда білім алушылар жеке өз тілектері мен шағымдарын айта алады, толғандыратын сұрақтарын қояды.

Басқарма Төрағасы-Ректор Ерлан Шұланов студенттермен бейресми жағдайда әңгімелесті. Талқылаудың негізгі тақырыбы: кампусты жаңарту. ЖОО-ның әкімшілік директоры Ерболат Байбусинов өткен жылғы студенттік қалашық аумағындағы жөндеу жұмыстарымен таныстырып өтті: жаңа асфальт жабыны төселді, спорттық волейбол және баскетбол алаңдары жабдықталды, воркаут-аймақ ашылды,№2 ОК-ның аудиториялары мен зертханаларында жөндеу жұмыстары аяқталды, студенттерге ыңғайлы болу үшін жатақханалардағы жуынатын бөлмелер жөнделді, 3 және 5 ғимараттардың шатырлары ауыстырылды, тарих мұражайының залдары жаңартылды.

"Дизайнер біз үшін екінші корпусты қайта құрудың бірегей жобасын жасады. 1 қабаттағы қабылдау аймағының, киімжай бөлмесінің және студенттердің уақыттарын жайлы өткізулеріне арналған орындарының құрылуы болжануда", - деп ректор жоспарларымен бөлісті.

Қоғамдық тамақтану саласындағы жақсартулар да назардан тыс қалмады. Енді әр оқу ғимаратында әртүрлі кофе машиналары бар, кампуста дәмді және жаңа тағамдар әзірлейтін асханалар бар.

Білім алушылар ЖОО-да өткен және жоспарланған өзгерістер туралы пікірлерімен бөлісті. Олар студенттік өмір сапасының деңгейін арттыруға қолдау білдірді.