ТЭжҚФ-те Ашық есік күні өтті

2023 жылдың 18 қаңтарында тарих, экономика және құқық факультетінде Ашық есік күні өтті. Іс-шараға қала және ауыл мектептерінің оқушылары шақырылды. Кездесуге факультеттің барлық кафедраларының ПОҚ қатысты. Факультет деканы т.ғ. к., доцент Картова З. К. факультетте оқытылатын білім беру бағдарламалары, Оқу мерзімі, жұмысқа орналасу мүмкіндіктері, факультеттің заманауи материалдық-техникалық базасы туралы айтып берді. Факультетпен танысу аясында біздің қонақтарымыз, әлеуетті талапкерлер және олардың ата-аналары үшін 1-4 курс студенттері мен кафедра оқытушылары корпус пен зертханалар бойынша экскурсия өткізді. Қонақтарға 2023-2024 оқу жылына қабылдау жүргізілетін білім беру бағдарламалары туралы толық ақпараты бар буклеттер таратылды. Осы іс-шараға қатысқан барлық оқушылар 2023 жылғы 1 қыркүйекте ФИЭП білім беру бағдарламалары оқушыларының қатарын толықтырады деп үміттенеміз!