Тәсілді қолдану Lesson study

Ынтымақтастық шеңберінде 2023 жылғы 11 сәуірде СҚУ-да. М.Қозыбаева "Бастауыш және мектепке дейінгі білім берудің теориясы мен әдістемесі" кафедрасында "Өрлеу" БАҰО "СҚО бойынша ОПР "ФАО ұйымдастырған" Кәсіби өсу драйвері "Game-семинары," Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі "ББ және" Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу "ББ студенттері үшін өтті.

Кафедра студенттері келесі блоктарға қатысты:

- BrainScience, немесе миға қолайлы оқытудың "Чиптері";

- Lessonstudy: Сабақты зертеу және ол қалай жетілдірі керек;

- Білім беруде Web 2.0 қызметтерін пайдалану.

Семинар шеңберінде болашақ оқытушылық қызметте заманауи тәсілдерді қолдану мүмкіндігі қарастырылды;мектепке дейінгі және бастауыш білім беруде білім беру процесін жүзеге асыру кезінде Веб 2.0 сервистерін пайдаланудың әдістемелік алгоритмі.