"Бастауыш білім берудегі инклюзия" тақырыбындағы әдістемелік желі

2023 жылдың 2 мамырында №2 орта мектеп базасында "Бастауыш білім берудегі Инклюзия" тақырыбында әдістемелік желі өткізілді. Смағұл Сәдуақасұлы, оның аясында 2023-2024 оқу жылына арналған ынтымақтастық жоспары талқыланды. Осы жоспарға сәйкес "Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі" білім беру бағдарламасының студенттері осы мектепте педагогикалық практикадан өтіп, Волонтерлік қызметті жүзеге асыратын болады. Ғылыми-әдістемелік, зерттеу жобаларын іске асыру, іс-шараларды бірлесіп өткізу және оқу сабақтарын өткізу үшін практик-мамандарды тарту жоспарлануда.

Бастапқы блоктың мұғалімдеріне жеке және топтық жұмысты ұйымдастыруға арналған дидактикалық ойындар жиынтығы сыйға тартылды.