«Thanksgiving Day»

9.11.2023 «Шет тілдері» кафедрасының оқытушылары ағылшын клубының кезекті ашық отырысын өткізді.  Аталмыш кездесу «Thanksgiving Day» мерекесіне арналды.
Thanksgiving Day немесе Алғыс айту күні - жыл сайын қараша айының төртінші бейсенбісінде аталып өтетін американдық мереке.
Ю-23 тобының студенті, FIEP Қалиева Р. АҚШ-тың барлық тұрғындары атап өтетін басты отбасылық мерекенің тарихы мен дәстүрі туралы жарқын тұсаукесер өткізді.
Алғыс айту күні - америкалықтар үшін маңызды отбасылық мереке.  Адамдар әкесінің үйіне жиналып, туған-туыстары арасында түскі ас ішу үшін барлық маңызды істерді кейінге қалдырады.  Салтанат алдында отбасы мүшелері үстелдегі сыйлықтар үшін, өмірлік игіліктер үшін, сондай-ақ отбасылық кездесудің қуанышы үшін алғыс айтады.  Студенттер «Over the River and through the woods» дәстүрлі халық әнін орындады.
Шараға Қытайдың Zhang Bo, Huang Jing Jing, Lu Yong Qiang, Ma Zhung Lie (Академиялық ұтқырлық бағдарламасы) студенттері қатысты Қытайда атап өтілетін мерекелер туралы өз сөзімізді дайындадық
Сералиев Тамерлан мен Сәркенбай Мейрамбек, И (о) -23к тобының студенттері «Наурыз» мерекесінің тұсаукесер рәсімін өткізді.
Жоғарыда аталған барлық мерекелер - отбасылық, мейірімді мерекелер және қатысып отырған барлық студенттер осы мерекелерді жақындарымен атап өтуді армандайды.
Іс-шара өте жылы және достық жағдайда ағылшын тілінде өтті.  Қытайдан келген студенттерге көптеген сұрақтар қойылды.

«Шет тілдері» кафедрасының аға оқытушысы Т.Н. Кораблина