Магистрлік диссертацияларын қорғау рәсімі

2024 жылдың 18 қаңтарда «География және экология» кафедрасында Гjм-22-к  және  Гjм-22 топтарының магистрлік диссертацияларын қорғау рәсімі өтті. Кафедра тарихында бұл қысқы уақыттағы қабылдаудың «География» ББ бойынша білім алушылардың алғашқы бітіруі. Комиссия төрағасына Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінің қауымдастырылған профессоры Есенжолов Бауыржан Хайрденұлына және «География және экология» кафедрасының ПОҚ аталған іс-шараны сәтті өткізумен құттықтаймыз. Біздің магистрлеріміз Абдразаковты Н.Ә. және Смағұлованы Е. Н. диссертацияларды табысты қорғаумен құттықтаймыз және оларға одан әрі табыс тілейміз.

Кафедра ГиЭ