"Атамекен" рейтингі бойынша үздіктер. Құттықтаймыз!!!

Қазақстан Республикасының "Атамекен" Ұлттық Кәсіпкерлер Палатасы білім беру бағдарламалары мен ЖОО рейтингінің қорытындысын шығарды. Рейтингті қалыптастыру барысында 19 критерий қолданылды. Олардың ішінде ең маңызды параметрлер түлектердің жұмысқа орналасуын және жалақысын талдау, сондай-ақ оқуды бітіргеннен кейін жұмыс табу жылдамдығы, білім беру бағдарламалары мазмұнының өзектілігін бағалау және т.б. рейтингке 95 ЖЖОКБҰ бойынша 121 мамандық қатысып, 2090 білім беру бағдарламасын қамтыды. 100 235 түлек талданды, сондай-ақ Қазақстанның барлық өңірлерінен 190-нан астам салалық сарапшылар тартылды.

Рейтинг қорытындысы бойынша педагогикалық факультеттің білім беру бағдарламалары жоғары нәтиже көрсетті:

6В01401 Дене шынықтыру және спорт-3 орын;

6В01402 Музыкалық білім - 2 орын;
6В01801 Арнайы педагогика және өзін-өзі тану - 2 орын;
6В01906 Арнайы педагогика - 1 орын.

Құттықтаймыз!!!