«ҚАЗІРГІ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУДІ ДАМЫТУДЫҢ ӨЗЕКТІ ТЕНДЕНЦИЯЛАРЫ МЕН СТРАТЕГИЯЛАРЫ» халықаралық ғылыми-тәжірбиелік конференциясы

2024 жылғы ақпанның 21-і М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің педагогикалық факультетінде  «Қазіргі педагогикалық білім беруді дамытудың өзекті тенденциялары мен стратегиялары» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы өткізілді. Конференцияда пленарлық отырыс және 5 секция бойынша жұмыс жасалды.

1. Жеке тұлғаны психологиялық-педагогикалық қолдаудың өзекті мәселелері.

2. Арнайы, инклюзивті және әлеуметтік білім беруді дамытудың заманауи тәсілдері мен перспективалары.

3. Бастауыш және мектепке дейінгі білім беруді дамытудың қазіргі тенденциялары.

4. Заманауи білім беру үдерісіндегі мәдениет, ғылым және өнер.

5. Дене шынықтыру, спорт және бастапқы әскери және технологиялық дайындық  (БӘТД) саласындағы инновациялық технологиялар.

Барлығы 257 мақала қабылданып, оның 34-і талаптарға сәйкес болмағандықтан қайтарылған және 223 мақала жинаққа басылымға қабылданды. Қабылданған мақалалар географиясы - Қазақстан, Рейсей, Өзбекстан, Қытай.