ИжСТФ шаңғы жарысында 2 орын алды!

Сейсенбі күні, 5 наурызда М.Қозыбаев атындағы СҚУ студенттері мен магистранттары арасында жаппай шаңғы жарысы өтті.  Іс-шара А.Құнанбаевтың «Толық адам» шығармасын насихаттау тұжырымдамасы аясында өтті. Қозыбаев университетінің факультеттері арасында Инженерлік және сандық технологиялар факультетінің командасы екінші орынды иеленді. Факультет намысын Бейсенбаев Раушанбек, Никита Крюков, Зият Ғалымжан, Қалбай Бекасыл, Уалихан Абылайхан, Назирбаева Рапия, Сейдімәулен Қымбат, Гүбей Жұлдыз қорғады. Қыздар арасында Сейдімәулен Қымбат пен Гүбей Жұлдыз екінші және үшінші орындарды иеленіп, жеңіс тұғырына көтерілгенін атап өткім келеді!!! Қатысушыларды құттықтаймыз!

Лыжный забег

Лыжный забегЛыжный забег