Кішірейтілген

"Наурыз" мейрамына арналған "Тәуелсіздікпен қайта оралған дәстүрлер-ай" атты мерекелік іс-шара

"Практикалық қазақ тілі" кафедрасының ұйымдастыруымен 13 наурыз күні  "Наурыз" мейрамына  арналған "Тәуелсіздікпен қайта оралған дәстүрлер-ай" атты мерекелік іс-шара  өтті.
 Шараның басты мақсаты - мемлекеттік тілдің аясын кеңейтіп, жастарға ұлттық салт-дәстүрімізді насихаттап, ұлтжандылыққа тәрбиелеу.
         Іс-шараға университеттің барлық факультет студенттері қатыстырылды. Білім алушылар қазақтың ұлттық салт-дәстүрлері бойынша мемлекеттік тілде сахналық қойылым қойды.  Қойылымдарда  наурызды қарсы алу,  сәбидің  туғаннан бастап үйлену тойына дейін  кезеңдер  көрсетілді. Іс-шара барысында  шашу шашылып,   бауырсақ таратылды . Шара студенттер үшін қызықты өтті, қатысушылар көрермендерге жақсы көңіл-күй сыйлады.