Sustainability Living Lab

4-5 сәуірде Nazarbaev University (Астана қ.) базасында «Sustainability Living Lab» бағдарламасы бойынша жобаларды іске асыру шеңберінде қорытынды конференция өтті. Кафедраның аға оқытушысы Иль Елена Николаевна және «Азық-түлік қауіпсіздігі» ББ студенті Кузнецова Нина «Каппа-каррагенаннан биологиялық ыдырайтын тамақ пленкасын өндіру технологиясын әзірлеу» жобасын іске асыру нәтижелері бойынша қорытынды есепті қорғады. Конференцияға қатысушылар үшін мастер-кластар, жобалар көрмесі, тұрақты даму саласындағы мамандардың баяндамалары ұйымдастырылды. Конференцияның барлық қатысушылары сертификаттармен марапатталды.

4-5 апреля на базе Nazarbaev University (г. Астана) состоялась итоговая конференция в рамках реализации проектов по программе «Sustainability Living Lab». Старший преподаватель кафедры Иль Елена Николаевна и студентка ОП «Пищевая безопасность» Кузнецова Нина защитили итоговый отчет по результатам реализации проекта «Разработка технологии производства биоразлагаемой пищевой пленки из каппа-каррагинана».Для участников конференции были организованы мастер-классы, выставка проектов, доклады специалистов в области устойчивого развития.Все участники конференции были награждены сертификатами.