«What is missed?» зияткерлік ойыны

2024 жылғы 28 наурызда «What is missed?» зияткерлік ойыны өткізілді. тілдік емес мамандықтардың бірінші курс студенттері үшін ағылшын тілінде.
Ойынды өткізу үшін 5 адамнан тұратын екі команда таңдалды. Әр тапсырманы талқылауға 10 минуттан бөлінді. Бірінші болып жауап берген команда ұпай алды. Оқу-жаттығу ойыны ұйымдастырылған тапсырмалармен қатысушылардан ақыл-ой күштерін күшейтуді талап етті. Лексикалық ойын - бұл жаңа материалды игеруде және өткенді бекітуде шынымен де жақсы нәтиже беретін тиімді әдіс екенін атап өткім келеді. Бұл шығармашылық және тілдік ортаға шомылу атмосферасын қалыптастыратын, психологиялық және сөйлесу кедергілерін алып тастауға ықпал ететін құрал. Сондай-ақ, бұл пайдалы компанияда уақыт өткізудің тамаша тәсілі. Студенттер ағылшын тілін пайдалануда үлкен рахат пен практикалық дағдыларға ие болды.

Жауапты:
аға оқытушы Степаненко В.Г.