Соколовское орман шаруашылығы бойынша практикалық семинар

2025 жылға қарай Қазақстанның орман қорында 2 миллиард ағаш отырғызылуы тиіс – бұл Мемлекет басшысы Қасым Жомарт Тоқаевтың орман шаруашылығына қойған тапсырмасы.

«Орман шаруашылығы Сколовское» ММ аумағында орман шаруашылығы мамандарына арналған орманды молықтыру бойынша семинар өтті. Бұл семинарға «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» білім беру бағдарламасының оқытушылары (Савенкова И.В., Құрманғалиев М.К., Шахметова Г.М., Новикова А.В.) қатысты.

Мұндай семинарлар мұғалімдерге ағаш өсірудің жаңа әдістері мен технологияларын меңгеріп, орман өсіруде практикалық тәжірибе жинақтауға мүмкіндік береді.