«Жазғы тілдік мектеп» 17.06-21.06.2024 аралығында сабақтарын жүргізді

«Жазғы тілдік мектеп» 17.06-21.06.2024 аралығында сабақтарын жүргізді. Қарастырылған сабақтың тақырыптары «Тіл дамыту, сөздік қорды байыту: мақал-мәтелдер, фразеологизмдер. Қатысқан тыңдаушылар СҚУ-дың студенттері болды.

Мақсаты тыңдаушыларға мақал-мәтелдерді, фразеологиялық тіркестерді тұрмыс-тіршілік қатынаста  жүйелі қолдануға үйрету, ауызекі сөйлеу дағдысын қалыптастыруға, сөздік қорын молайтуға бағытталды.

Сабақ барысында тыңдаушылардың қазақша сөйлесу мәнерін жетілдіруді дағдыға  айналдыруға үйретіліп, мақал-мәтелдерді, фразеологиялық тіркестерді оқыту арқылы тапырмалар оқылып, тыңдаушылардың сабаққа деген ынтасы  дамый түсті деуге болады. Жұмыс келесі жылы да жалғасын табады.

Барлық ақпараттар төмендегі сілтеме бойынша көруге болады: https://www.instagram.com/p/C8cBIn7NkuY/?igsh=OHRra2V2enhueGs1