М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да «Таза сессия» акциясы өткізіледі

Сыбайлас жемқорлықтың алдын алу және оған ден қою мақсатында 2017-2018 оқу жылының жазғы емтихан сессиясы кезеңінде М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да «Таза сессия» кең ауқымды акциясын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі Штаб құрылды.

Штаб 2018 жылғы 5 мамырдағы ОД-318 ректорының бұйрығымен келесі құрамда құрылды:

Штаб төрағасы - Исакаев Е.М. – академиялық мәселелер жөніндегі проректордың м. а.

Штабтың жауапты хатшысы:

Б.С. Петров - «Журналистика» мамандығының 3 курс студенті, ЖІК төрағасы.

Штаб мүшелері:

1. Әшімов Ж.М. – Тіл және әдебиет институты директорының м. а.;
  2. Жакишев Б.А. – инженерлік-техникалық факультетінің деканы;
  3. Иманов А. К. – педагогика факультеті деканының м. а.;
  4. Пашков С. В. – жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультетінің деканы;
  5. Курмашев И. Г. – Ақпараттық технологиялар факультетінің деканы;
  6. Валиева М. М. - Тарих, экономика және құқық факультетінің деканы;
  7. Уазирова Г. Н. - офис регистратор басшысы;
  8. Побежук Н. Ю. – Академиялық қызмет департаменті директорының орынбасары;
  9. Талипова А. С. – заң бөлімінің басшысы;
  10. Базарбаева З. Ж. - «Парасат» Медиаорталығының жетекшісі;
  11. Абильтаева А. А. - «Биология» мамандығының 3 курс студенті, Студенттік ректордың орынбасары;
  12. Бейсембаев А.Р. – «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студенті, студенттер кәсіподағының төрағасы.

Штаб мүшелері сыбайлас жемқорлық көріністері немесе орын алған фактілер туралы дереу хабардар етілуге тиіс.

Сенім телефоны: +7 (7152) 494042 (қосымша нөмір 13-01, 11-08, 10-34), 87473472529, 87773243062.

«Таза сессия» ауқымды акциясын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі Штаб-пәтері - № 2 оқу корпусының ауд. 112.