"Жоғары білімнің интернационализациясы: бірлескен еуропалық жобаларды іске асыру тәжірибесі" атты I Халықаралық конференция

I Международная  конференция «Интернационализация высшего образования: опыт реализации совместных европейских проектов», посвященная 10-летию реализации совместных европейских проектов Tempus IV, Erasmus Mundus  и Erasmus+ в КГУ им.Ш.Уалиханова состоится 14 сентября 2018 года в г.Кокшетау.

"Жоғары білімнің интернационализациясы: бірлескен еуропалық жобаларды іске асыру тәжірибесі" атты Tempus IV, Erasmus Mundus және Erasmus+ Ш. Уәлиханов атындағы ҚМУ  бірлескен еуропалық жобаларды іске асырудың 10 жылдығына арналған I Халықаралық конференция 2018 жылдың 14 қыркүйегінде Көкшетау қаласында өтеді.

05.09.2018
Департамент науки