"Рухани жаңғыру-Қазақстанның динамикалық дамуының негізі" атты Халықаралық ғылыми – тәжірибелік конференция

9-10 ноября 2018 года Жетысуский государственный университет имени И.Жансугурова при поддержке Министерства Образования и науки РК проводит Международную научно-практическую конференцию "Модернизация общественного сознания - основа динамического развития Казахстана".

2018 жылдың 9-10 қараша күндері І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті ҚР Білім және ғылым министрлігінің қолдауымен "Рухани жаңғыру-Қазақстанның динамикалық дамуының негізі" атты Халықаралық ғылыми – тәжірибелік  конференция өткізеді.

Департамент науки