"Институционалдық зерттеулер және деректерді визуализациялау: теориялық және практикалық аспектілері" атты семинар

АО "Университет КИМЭП" и АОО "Назарбаев Университет" совместно проводят семинар на тему:"Институциональные исследования и визуализация данных: теоретические и практические аспекты"  12 октября (в г.Алматы) и 19 октября (в г.Астана) 2018 года.

2018 жылғы 12 қазанда (Алматы қ.) және 19 қазанда (Астана қ.) "КИМЭП Университеті "АҚ және" Назарбаев Университеті" ДБҰ бірлесіп "Институционалдық зерттеулер және деректерді визуализациялау: теориялық және практикалық аспектілері" тақырыбында семинар өткізеді.

Информационное письмо.

Департамент науки