"Мәдениеттанулық парадигмалар және дамушы Әзірбайжан" атты халықаралық конференция

Rating Academy организует 18-20 октября 2018 года Международную конференцию и выставку творческих и инновационных подходов в Македонии (Скопье), 15-16 ноября 2018 года Международную конференцию на тему: «Культурологические парадигмы и развивающийся Азербайджан», которая будет проводиться в Бакинском славянском университете (Азербайджан), а так же 13-15 декабря 2018 года Международную конференцию и выставку по повышению осведомленности, которая будет проводиться в Культурном центре Чанаккале (Турция).

Rating Academy 2018 жылғы 18-20 қазанда Македонияда (Скопье) халықаралық конференция мен шығармашылық және инновациялық тәсілдер көрмесін, 2018 жылғы 15-16 қарашада Баку славян университетінде (Әзірбайжан) өткізілетін "мәдениеттанулық парадигмалар және дамушы Әзірбайжан" атты халықаралық конференция, сондай-ақ 2018 жылғы 13-15 Желтоқсанда Чанаккале (Түркия) мәдени орталығында өткізілетін халықаралық конференция мен хабардарлықты арттыру бойынша көрме ұйымдастырады.

Информационное письмо.

Департамент науки