23 ноября 2018 года Академия Кайнар проводит Международную научно-практическую конференцию в рамках программы "Рухани жаңғыру" "Современные вопросы правовой науки и юридического образования в контексте модернизации общественного сознания" в г.Алматы.

2018 жылдың 23 қарашада Қайнар Академиясы "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында "Қоғамдық сананы жаңғырту контекстіндегі құқықтық ғылым мен заң білімінің қазіргі мәселелері" атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өткізеді.

Информационное письмо.

Департамент науки