"Инновациялық үдерістер жағдайында қосымша білім беру жүйесінің даму тенденциялары: теориялық және технологиялық аспектілер"атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция

Республиканский  учебно-оздоровительный центр "Балдаурен" проводит 30.10 - 01.11.2018 года республиканскую научно-практическую конференцию "Тенденции развития системы дополнительного образования в условиях инновационных процессов: теоретический и технологический аспект".

"Балдаурен" республикандық оқу-сауықтыру орталығы 2018 жылғы 30.10.-01.11.-да "Инновациялық үдерістер жағдайында қосымша білім беру жүйесінің даму тенденциялары: теориялық және технологиялық аспектілер" атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өтеді.

Информационное письмо.

Департамент науки