Жас ғалымдар үшін юнеско "адам және биосфера" бағдарламасының сыйлығы туралы

ЮНЕСКО "адам және биосфера" бағдарламасының халықаралық үйлестіру кеңесі (ХБА) 2019 жылы "Жас ғалымдар"сыйлығын беруге үміткерлерден өтінімдер қабылдау басталғанын жариялады.

Жыл сайын ХБА жас ғалымдарға экожүйелер, Табиғи ресурстар және биоәртүрлілік бойынша зерттеулерді қолдау үшін 5000 АҚШ долларына дейінгі мөлшерде сыйақы береді.

"Адам және биосфера" бағдарламасының Қазақстандық Ұлттық комитетіне қатысу үшін гендерлік теңгерім факторын ескере отырып, өлшемдерге жауап беретін кандидаттарды іріктеу, өтінімдерді толтыру және мақұлдау және құжаттарды ХБА хатшылығына жіберу ұсынылады (MAB Secretariat, Division of Ecological and Earth Sciences, UNESCO, 7 Place de Fontenoy, 75352, Paris SP 07, France, e-mail: mab.awards@unesco.org). Өтінімдерді қабылдаудың соңғы мерзімі-2018 жылғы 15 желтоқсан.

ХБА бағдарламасы аясында жас ғалымдарға сыйақы беру бағдарламасы туралы толық ақпарат, оның ішінде іріктеу талаптары мен критерилері және өтінім формасы келесі мекен-жай бойынша қолжетімді болады: http://www.unesco.org/new/en/natural-sciences/environment/ecological-sciences/man-and-biosphere-programme/awards-and-prizes/mab-young-scientists-awards/how-to-apply

Департамент науки