«Педагогтың шығармашылық бастамасы» атты ІІ Республикалық педагогтар сайысы

«ZIAT» Ғылыми-әдістемелік орталығы (Астана қаласы) «Педагогтың шығармашылық бастамасы» атты ІІ Республикалық педагогтар сайысын жариялайды.

Конкурстың мақсаты: білім беру үдерісін ақпараттық технологиялардың мүмкіндіктерін түсіну және тәжірибелік пайдалану, педагогтың инновациялық тәжірибесін таныстыру үшін ақпараттық кеңістікті құру арқылы жаңарту жағдайында тиімділігін және қарқындылығын арттыру.

Конкурсқа қатысушылар: білім беру мекемесінің педагог қызметкерлері қатыса алады. Қатысушылардың жас мөлшері шектелмейді, педагогикалық өтілі ескерілмейді. Қатысу жеке немесе біріккен болуы мүмкін. Бірлескен авторлар саны - екіден аспауы тиіс.

Ақпараттық хат

09.01.2019