"Қазіргі заманның жаһандық мәселелері алдындағы ғылыми қоғамдастықтың интеграциясы" атты IV Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция

Региональная Академия Менеджмента 13-15 февраля 2019 года проводит в г.Саппоро (Япония) заочно IV Международную научно-практическую конференцию "Интеграция научного сообщества перед глобальными проблемами современности" .

Аймақтық менеджмент академиясы 2019 жылғы 13-15 ақпанда Саппоро қаласында (Жапония) "Қазіргі заманның жаһандық мәселелері алдындағы ғылыми қоғамдастықтың интеграциясы" атты IV Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізеді.

Информационное письмо.

Департамент науки