"Қоғамдық сананы жаңғырту контексіндегі құқық пен мемлекеттің заманауи мәселелері " атты Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция

Жетысуский государственный университет им. И.Жансугурова проводит 19 февраля 2019 года Республиканскую научно-практическую конференцию " Современные проблемы права и государства в контексте модернизации общественного сознания".

І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті 2019 жылы 19 ақпанда "Қоғамдық сананы жаңғырту контекстіндегі құқық пен мемлекеттің қазіргі мәселелері"атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізеді.

Информационное письмо.

Департамент науки