"Ғылым әлемінде: филология, лингводидактика және аударматану мәселелері" атты студенттер, магистранттар және аспиранттардың ғылыми-зерттеу жұмыстарының III сырттай халықаралық конкурсы"

Чувашский государственный педагогический университет им. И.Я. Яковлева проводит 2 апреля 2019 года III заочный Международный конкурс научно-исследовательских работ студентов, магистрантов и аспирантов "В мире науки: вопросы филологии, лингводидактики и переводоведения".

И.Я.Яковлева атындағы Чуваш мемлекеттік педагогикалық университеті  2019 жылы 2 сәуірде "Ғылым әлемінде: филология, лингводидактика және аударматану мәселелері" атты студенттердің, магистранттардың және аспиранттардың ғылыми-зерттеу жұмыстарының III сырттай халықаралық байқауын өткізеді.

Информационное письмо.

Департамент науки