Комиссия по присуждению Государственной премии Республики Казахстан в области науки и техники имени аль-Фараби сообщает о начале приема работ на соискание Государственной премии Республики Казахстан в области науки и техники имени аль-Фараби 2019 года.

Қазақстан Республикасының әл-Фараби атындағы ғылым мен техника саласындағы мемлекеттік сыйлығын беру жөніндегі комиссия 2019 жылғы Қазақстан Республикасының әл-Фараби атындағы ғылым мен техника саласындағы мемлекеттік сыйлығын алуға жұмыстарды қабылдауды бастағаны туралы хабарлайды.

Департамент науки