"Қоян шаруашылығы мен терісі бағалы аң шаруашылығын дамытудың теориясы мен тәжірибесі" атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция және қояндар мен терісі бағалы аңдардың көрме-жәрмеңкесі

2019 жылдың 19 сәуірінде ҰҒА биоресурстар Черкас тәжірибесі станциясы "Қоян шаруашылығы мен терісі бағалы аң шаруашылығын дамытудың теориясы мен тәжірибесі" атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясын және қояндар мен терісі бағалы аңдардың көрме-жәрмеңкесін өткізеді.

19 апреля 2019 года Черкасская опытная станция биоресурсов НААН проводит Международную научно-практическую конференцию: "Теория и практика развития кролиководства  и пушного звероводства" и выставку-ярмарку кроликов и пушных зверей.

Информационное письмо.

Департамент науки