"Техника.Технологиялар.Білім.Қауіпсіздік 2019" атты Халықаралық ғылыми конференция

Машина жасау ғылыми техникалық одағы және Васила Левский атындағы Ұлттық әскери университеті (Болгария, Велико Тырново қ.)  2019 жылдың 29 мамыр - 01 маусым аралығында "Техника.Технологиялар.Білім.Қауіпсіздік 2019" атты VII Халықаралық ғылыми конференциясын өткізеді.

Научно-технический союз машиностроения и Национальный военный университет имени Васила Левского проводит 29 мая по 01 июня 2019 года VII Международная научная конференция "Техника.Технологии.Образование.Безопасность 2019".

Информационное письмо.

Департамент науки