а.ш.ғ.д., профессор Қазыбай Қарайұлы Бозымовтың 70-жылдығына арналған " Мал шаруашылығы саласындағы заманауи ғылыми тәжірибелік шешімдер" атты Халықаралық конференция

Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан Аграрлық-техникалық университеті 2019 жылдың 28-29 наурызында  а.ш.ғ.д., профессор Қазыбай Қарайұлы Бозымовтың 70-жылдығына арналған "Мал шаруашылығы саласындағы заманауи ғылыми тәжірибелік шешімдер" атты Халықаралық конференциясын өткізеді.

Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана проводит с 28 по 29 марта 2019 года  Международную конференцию "Современные научно-практические решения в области животноводства", посвященной 70-летию д.с.х.н., профессора Бозымова Казыбай Караевича.

Информационное письмо.

Департамент науки