"Идеядан - нақтылыққа: Нұрсұлтан Назарбаевтың 25 жылдығына арналған Еуразиялық бастамалары" атты Халықаралық ғылыми тәжірибелік конференция

Қазақстан Республикасының Бірінші Президенті кітапханасы 2019 жылдың 11 сәуірінде  "Идеядан - нақтылыққа: Нұрсұлтан Назарбаевтың 25 жылдығына арналған Еуразиялық бастамалары" атты Халықаралық ғылыми тәжірибелік конференциясын өткізеді.

Библиотека Первого Президента Республики Казахстан проводит 11 апреля 2019 года Международную научно-практическую конференцию "От идеи - к реальности: к 25-летию Евразийской инициативы Нурсултана Назарбаева".

Информационное письмо.

Департамент науки