М.Әуезов атындағы  Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті 2019 жылдың 22 мамырында "Интеллектуалды қуатты елге жол - креативті жастар" атты Қазақстан Республикасының жоғарғы оқу орындарының тәлімгерлердің II-ші форумын өткізеді.

Южно-Казахстанский государственный университет им.М.Ауэзова  проводит 22 мая 2019 года II-q Республиканский форум кураторов высших учебных заведений Республики Казахстан "Креативная молодежь - путь к интелектуальной державе".

Информационное письмо.

Департамент науки