"Рухани жаңғыру и современное интеллектуальное будущее деревни" республиканская научно-практическая конференция

Центр гуманитарных исследований "Рухани жаңғыру" Института социально-гуманитарного образования и воспитания им. О.Сулейменова КазНАУ проводит 28 мая 2019 года Республиканская научно-практическая конференция "Рухани жаңғыру и современное интеллектуальное будущее деревни"

ҚанҰАУ О.Сулейменов атындағы әлеуметтік-гуманитарлық білімі мен тәрбиесі институтының "Рухани жаңғыру" гуманитарлық зерттеу орталығы 2019 жылдың 28 мамыры  "Рухани жаңғыру және қазіргі ауыл-селоның интеллектуалды болашағы" атты Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясын өткізеді.

Информационное письмо.

Департамент науки