Халықаралық инновациялық технологиялар университеті 2019 жылы 23-24 мамырда Бішкек қаласында "Инновациялық технологиялар және озық шешімдер"атты студенттер мен жас ғалымдардың ғылыми баяндамаларының VII Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясын өткізеді.

Международный университет инновационных технологий проводит 23-24 мая 2019 года в г.Бишкек VII  Международную межвузовскую научно-практическую конференцию-конкурс научных докладов студентов и молодых ученых "Инновационные технологии и передовые решения".

Информационное письмо.

Департамент науки