Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында   2019 жылдың 13 қыркүйегінде «Ұлы Даланың хас батырлары» атты Қарасай батырдың 421 жылдығына және Ағынтай батырдың 420 жылдығына арналған республикалық ғылыми-тәжірибелік конференцияны өткізеді.

Северо-Казахстанский государственный университет им. Манаша Козыбаева в рамках реализации Программы «Рухани жаңғыру» проводит Республиканскую научно-практическую конференцию «Ұлы Даланың хас батырлары», посвященной 421-летию Карасай батыра и 420-летию Агынтай батыра, которая состоится  13 сентября 2019 года.

Информационное письмо.

08.08.2019