С. Аманжолов атындағы Шығыс-Қазақстан мемлекеттік университеті 2019 жылы 11-12 қыркүйегінде С. Аманжолов атындағы ШҚМУ-дың құрметті ректоры, ҚР ҰҒА академигі, профессор Е. А.Мамбетказиевқа  арналған  "Іргелі ғылыми зерттеулер: химия ғылымы мен білім берудегі инновациялар" атты Республикалық Халықаралық қатысумен ғылыми-тәжірибелік конференцияны өткізеді.

Восточно-Казахстанский государственный университет им.С.Аманжолова проводит 11-12 сентября 2019 года Республиканскую с международным участием научно-практическую конференцию "Фундаментальные научные исследования: инновации в химической науке и образовании", посвященная академику НАН РК, Почетному ректору ВКГУ им.С.Аманжолова профессору Мамбетказиеву Е.А.

Информационное письмо.

16.08.2019