М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті 2019 жылғы 15 қарашада «Қозыбаев оқулары – 2019: Рухани жаңғыру және қазіргі әлемдегі ғылыми білім беру кеңістігінің даму үрдісі» атты Халықаралық ғылыми тәжірибелік конференция өткізеді.

15 ноября 2019 года Северо-Казахстанский государственный университет им. М. Козыбаева проводит  международную научно-практическую конференцию «Козыбаевские чтения - 2019: Духовная модернизация и тенденции развития научно-образовательного пространства в современном  мире».

Информационное письмо.

Департамент науки