Халықаралық студенттер ассоциациясы (Қазақстан, Нұр - сұлтан) ұйымдастырған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерінің жас ғалымдарының "үздік жас ғалым-2020" атты кітап топтамасының бірінші нөмірінде "Бөбек "Жалпыұлттық қозғалысы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігінің қолдауымен жарық көрді. Өтінімдер табысты жас ғалымдардан, магистранттардан, аспиранттардан және докторанттардан (35 жасқа дейін (қоса алғанда) бағыттар бойынша қабылданады: - Ғылым - Өнер - Спорт Халықаралық жинақтың тұсаукесері мен марапаттау рәсімі 2020 жылдың ақпан-наурыз айларында Нұр-сұлтан қаласында, Министрліктер үйінде конференция түрінде өтеді. Кітаптың тұсаукесеріне жинаққа енген барлық "2020 - ең үздік жас ғалымдар" шақырылады. Қорытынды конференция бағдарламасы таңдалған жас ғалымдарға 5 ақпанға дейін жіберіледі.

09.01.2020
Департамент науки