Ғылым департаменті 2020 жылғы 29 мамырда 1-3 курс докторанттарымен қорғау рәсімі және халықаралық рецензияланатын ғылыми журналдарда жариялау бойынша қолданыстағы заңнамадағы негізгі өзгерістерді түсіндіру бойынша вебинар өткізеді.

Өтетін күні: 2020 жылғы 29 мамыр.

Өткізу уақыты: сағат 12.00-13.00 дейін. (Нұр-Сұлтан уақыты бойынша).

Өткізу формасыbigbluebutton платформасы арқылы онлайн режимінде.

Өткізу тілі: қазақ, орыс

Қатысушылар: докторанттар, ЖОО-ның профессорлық-оқытушылық құрамы.

Вебинарға сілтеме: https://bigbluebutton.nkzu.kz/b/4cv-9pc-v7d

Департамент науки