Назарларыңызға!

Kozybayev University кітапханасына "Рухани жаңғыру" бағдарламасы бойынша "Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық". Бұл оқулықтар әлемнің үздік жоғары оқу орындарының студенттері айналысатын оқулықтар, 4 транш 30 түрлі кітаптардан тұрады: этика, педагогика, экономика, тарих, саясат, сондай-ақ шығармашылық бағыттағы кітаптар: медиа хат өнері, киносценарий жазу, театр және киносценарий жазу.

М. Қозыбаев атындағы СҚУ кітапханасында жобаның барлық транштары бар, бұл шамамен 80 кітап. Кітаптар Кітапхананың барлық абонементтері мен оқу залдарында, сондай-ақ университет сайтының "Ғылыми кітапхана" бөлімінде электронды форматта қол жетімді".