Кішірейтілген

19-шы Бүкілресейлік ғылыми – практикалық конференция «Байсалдылық – Конституцияға! Шындық – заңға!»

Қоғамда байсалдылықты орнықтыру және қолдау, соның ішінде балалар мен жастардың бойында байсалды дүниетанымдық көзқарасты қалыптастыру мақсатында 2021 жылдың 21 ақпаны мен 22 ақпаны аралығында 19-шы Бүкілресейлік ғылыми-тәжірибелік конференциясы «Байсалдылық – Конституцияға! Шындық – заңға! оның аясында жүлде қоры 30 000 рубльді құрайтын Г.А.Шичкос атындағы Бүкілресейлік ғылыми жұмыстар байқауы өтеді.

Конференцияның веб-сайты: https://trezviyural.ru.

Осы конференцияны өткізу туралы оқу орнының ғылыми қызметкерлерін, оқытушылары мен студенттерін ақпараттандыруға көмектесуіңізді сұраймыз.

Қосымша:

1. Конференция туралы ақпараттық хат 1 б. 1 дана.

2. Ғылыми жұмыстар конкурсы туралы ереже 3 б. 1 дана.

3. Мақалаларды ресімдеуге қойылатын талаптар 1 б. 1 дана

Ақпараттық хат