ҚР Президенті Қ.Қ. Тоқаевтың «Тәуелсіздік бәрінен қымбат» («Независимость превыше всего») мақаласын іске асыру шеңберінде "Қазақстан тарихы ежелгі заманнан бүгінгі күнге дейін" 7 томдықта іргелі ғылыми еңбекті әзірлеу бойынша республикалық семинар-кеңесі

Ш.Ш. Уәлиханов атындағы Тарих және этнология институты 2021 жылғы 24 ақпанда сағат 11.00-де ҚР Президенті Қ.Қ. Тоқаевтың «Тәуелсіздік бәрінен қымбат» («Независимость превыше всего») мақаласын іске асыру шеңберінде "Қазақстан тарихы ежелгі заманнан бүгінгі күнге дейін" 7 томдықта іргелі ғылыми еңбекті әзірлеу бойынша республикалық әдіснамалық семинар-кеңес (онлайн) өткізеді.

Семинар жұмысының басталуы: 24 ақпан 2021 ж., 11:00 сағ.
Жұмыс форматы: Zoom базасындағы семинар-кеңес (идентификатор: 879 3453 9549, пароль: 695072).

Ақпараттық хат

Департамент науки